29 Temmuz 2009 Çarşamba

döndüm, zaten buralardaydım...

merhabalar,
uzun bir aradan sonra tekrar yazacağım tuttu. Aslında marttan beri "ha bugün, de yarın" derken tekrar 1 yıl geçmesin aradan diye aklıma geleni döküyorum. Hem de beni kim okur, okursa sıkılır mı diye düşünmeden.
Aklıma gelen kelimeleri düzgünce sıralamakla ve anlam bütünlüğü içerip içermediğini kotrolle zaman harcarken, kendimi bazen çok sıktığımı ve yazmaktan soğuttuğumu fark ettim.
Bundan sonra biraz yazmaya alışma dönemi olacak.
"Ne demek istiyor buncağız?" derseniz, kuvvetle ihtimal haklısınız...baktım bu süreç uzuyor, yazılara o zaman çeki düzen vermeye çalışacağız artık. "YAZI" diyerek abartılı bir bekleyiş içine de sokmayayım sizleri, okuma bittiğinde kafada "friday I'm in love" sonrası bir mutlu heyecan bulabileceğiniz yazıların oranı çok yüksek olmayabilir.
"Nereden biliyorsun şimdiden ne düşüneceğini" derseniz, tabii ki tamamen varsayımsal, bugünkü ruh durumuma bağlı olarak öngörüde bulunuyorum. Umarım bu sayfayı mutlu, umutlu, bazen yeni şeyler duymuş hatta merak etmiş olarak terk edeceğiniz satırlar bulabilirsiniz.

1 yorum:

Unknown dedi ki...

sevgili can,
hoşgeldin, gelmekle ne iyi ettin. geciktin aslında. sesini ve sesinin sıcaklığını yazılarında da bulacağımızı biliyorum. bazen telefonda, bazen ekranda birlikte olacağız, harika bir olay bu. sevincimi yazayım istedim.