31 Aralık 2009 Perşembe

yeni yıl da geldi, oh olsun:)

Aradan bayağı geçti sevgili okur,
25 Aralıktaki teslim tarihini atlattığım haftadan sonra sanki tezi vermişim gibi bir uyuşukluk sardı dört bir yanımı. Neyse bundan silkinik sıyrılmak için kendime gülle gibi laptop'ın yerine bir netbook aldım. BestBuy gerçekten on numero bir yer en azından şimdilik fiyat olarak bunu kanıtladı, işallah müşteri hizmetlerine ihtiyacım düşmez ama düşerse o kısmınıda anlatırım.
Packardbell dot m inte celeron 743 ULV işlemcili tatlı mı tatlı sevimli mi sevimli bir netbook:)yani bu gün vakit bulamazsam da yılın ilk günü içine acrobat writer ve office 2007 yükleyince haftasonu ders çalışmaya pek bir hevesli olabilirim:)

Bu gece Ayşegül'lerle Itırların evinde buluşacağız ki bu beni 1 haftayı aşkın süredir motive etti. Sürekli kahkaha atılan ortamda aramıza yeni katılan Doruk ile geçirilen bir gece olacak. Dün marul, roka ve bir parça radika yıkadım bugünün salatası hazır olsun diye.Brokolimi haşladım. Sonra almışım elime 1,5 kiloluk bir rostoluk dana etini 3 eşit parçaya ayırdıktan sonra farklı amaçlar için ub parçaarı şekillendirme işlemine giriştim. Kasaplık çok ilgimi çeken bir meslek olmaya başladı. Et ile uğraşmayı o kadar seviyorum ki: Kes- biç, yağ temizle, döv, yağla, haşla, ızgarası, tavada sotesi, şööle vokta alevli alevli çevirmesi...bak ağzımın suyu aktı.

Yeni yıldan bişiler isteyen histerik konuma düşeyim mi okur? hadi düşeyim;
1) Sağlık istiyorum zira bu sene biraz tökezler gibi olduk, hayatın raylarına zor oturduk geri:)
2) Ondan sonracıma, alnımın akıyla yüksek lisans tezimi teslim etmek istiyorum, sunuştan çıkarken de aferim denmesini istiyorum tekrar. Bitirme projemde en son duymuştum bunu, tekrar duymak hoş olurdu doğrusu...
3) Tüm sevdiklerimin de sağlıkları iyi olsun ki (baak bencilliğe bak) hepbirlikte mutlu mesut geçinip duralım...
4) Likidetinin aileme doğru yönlenmesini istiyorum:) ( e herkez isterken protest olmaya niyetim yok, ben de isteyeyim:)

Annemle babam geldi, tam da brokoli haşlanma kokusuna:) babam da bayılır ya pek bir:) Ne yapalım, kızcağızını görmek için katlandı acık:)
özlemişim kerataları da haa...pek sarmaşamadım ama yeni nezleden kalktıkları için, neyse haftaya artık...

şimdilik ben kaçıyorum sevgili okur, iki üç son dakka golünü kurtarayım...
umarım sizin de yeni yıldan dilkeleriniz yerine gelir... ama insanoğlu hep daha fazlasını ister ve yine mutsuz olacak bişi bulur değil mi?
öpücükler,

Hiç yorum yok: